ШАНОВНІ БАТЬКИ ЗДО № 27

На період адаптивного карантину

в дошкільному навчальному закладі

продовжують діяти обов’язкові правила роботи!

Організація протиепідемічних заходів у нашому дошкільному закладі здійснюється відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25.

БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПРАЦІВНИКІВ – НАШ ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ!

Правила закладу під час адаптивного карантину:

1. Прийом дітей розпочинається о 7.00 ранку, закінчується о 8.30.

2. Дітей до дошкільного закладу приводять та забирають виключно батьки або законні представники.

3. Батьки міряють дітям та собі температуру вдома перед виходом до дошкільного закладу.

4. Біля входу на територію дошкільного закладу старша медична сестра , яка призначена наказом, здійснює повторний температурний скринінг дитини та працівників, результати якого фіксує у журналі .

5. У разі виявлення підвищеної температури тіла понад 37,2 С у дитини чи особи яка її привела, або ознак респіраторних захворювань дитини — дитина до закладу не приймається.

6. Батьки або особи, що їх замінюють, повинні бути в захисних масках так, щоб були прикриті ніс та рот.

7. Ранковий прийом дітей до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на вході та території закладу. Кожного дня вихователь здійснює патронаж про стан здоров’я дитини .

8. Батьки, або законні представники передають дитину вихователю.

У разі потреби проводять до групового майданчика, до контрольної лінії та передають її вихователю.

9. ВХІД ДО БУДІВЛІ ЗАКЛАДУ БАТЬКАМ ТА СТОРОННІМ ОСОБАМ СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

10. Всі питання обговорюються у телефонному режимі або через спілкування у соціальних месенджерах. Батьківські збори проводяться у разі потреби в режимі он-лайн конференцій або на групових майданчиках.

11. ІГРАШКИ ПРИНОСИТИ З ДОМУ ЗАБОРОНЕНО.

12. Змінні речі та змінне взуття для дітей складені в рюкзак.

13. Індивідуальний головний убір в теплі, сонячні дні обов’язково.

14. Дітям протягом дня кожні чотири години медичні працівники міряють температуру та фіксують її показники у зошиті поточного температурного скринінгу дітей. Якщо у дитини протягом дня виявляється підвищена температура, або ознаки респіраторних захворювань, вона ізолюється до ізолятора старшою медичною сестрою, батьки інформуються і як найшвидше забирають дитину із закладу та звертаються до сімейного лікаря чи закладу охорони здоров’я.

15. На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками . Працівники ЗДО через 2 год міняють маски.

16. Вхід дитині та працівникам в дошкільний заклад суворо в змінному взутті.

17. Вихователь впродовж дня в ігровій формі навчає дітей заходам безпеки, закріплює культурно-гігієнічні навички . Під час миття рук використовуються рідке мило та паперові рушники. Тверде мило та тканні рушники забороняються. Використані паперові рушники викидають у спецконтейнер, який розташований в туалетній кімнаті, для утилізації ЗІЗ.

18. На період карантину під час харчування мінімізується кількість дітей, які харчуються одночасно за одним столом.

19. Вся освітньо-виховна робота проводиться на відкритому повітрі, де вихователі використовують форми роботи, які зменшують безпосередній фізичний контакт між дітьми, обмежують використання значної кількості додаткового інвентарю.

20. Ранкові гімнастики та фізкультурні заняття проводяться на групових майданчиках без додаткових атрибутів та обладнання.

21. Миття та дезінфекція вуличного обладнання відбувається вранці перед приходом дітей та після прогулянки. Дезінфекція поверхонь відбувається протягом дня помічником вихователя. Мягкі іграшки для використання забороняються.

22. Помічниками вихователів постійно проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщень за графіком.

23. Всі працівники закладу несуть персональну відповідальність за достовірність даних про стан свого здоров’я.

ПАМ’ЯТАЙТЕ ПРО СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПРИВОДЬТЕ ДО САДОЧКА ДИТИНУ З ОЗНАКАМИ ГРВІ.