Заклад дошкільної освіти (ясла- садок)

компенсуючого типу

(санаторний) № 27 Рівненської міської ради

Відповідно до рішення сесії №476 від 06.06 2001р. та наказу Управління освіти від 04.07.2001р №407 , заклад отримав статус компенсуючого типу (санаторний)

Пріоритетними напрямками діяльності ЗДО № 27 стали:

• Формування основ здорового способу життя;

• Виховання інтересу до активної рухової діяльності кожної дитини;

• Формування системи знань з валеології;

• Постійне пропагування принципів здорового способу життя серед батьків.

• Проведення лікувально - профілактичних та оздоровчих заходів спрямованих на зміцнення і збереження здоров’я , зниження захворюваності дітей.

Для реалізації цих завдань в закладі створено безпечне, багатофункціональне предметно-ігрове розвивальне середовище, комфортні умови для проведення занять з фізкультури, загартування, лікувально - профілактичних та оздоровчих заходів, рухливих ігор, спортивних свят та змагань, яке відповідає усім нормам і вимогам.

Проектна потужність закладу 190 місць.

Списковий склад на 1.09.19р становить 257 дітей.

Кількість груп: 8. З них: 1група раннього віку та 7 груп дошкільного віку.

Колектив днз втілює в життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації спрямована на забезпечення гарантованого права громадян України на отримання дітьми дошкільної освіти. Особлива увага педагогічного колективу приділяється фізкультурно – оздоровчій та лікувально - профілактичній роботі, яка проводиться з урахуванням стану здоров’я, самопочуття, рівня фізичного розвитку та підготовленості дітей.

В закладі розроблено структуру фізкультурно-оздоровчої роботи за такими напрямками:

-традиційні та нетрадиційні форми фізкультурно- оздоровчої роботи;

- лікувально-профілактичні заходи.

У нас працює фізіотерапевтичний кабінет де діти мають можливість отримувати лікувально - профілактичні процедури за допомогою спеціального медичного обладнання: інгаляції, сиглентно-кисневі пінки, сеанси аромо, кольоро та музикотерапії, фіто чаї, дріжджові напої, вітаміни та вітамінні чаї, вживання води із медом та соком лимона, полоскання ротової порожнини, масажі, парафінові аплікації. Також працює тубус- кварц, лампа «Біоптрон», сольова лампа, ультразвукові інгалятори.

В закладі створено сенсорну кімнату облаштовану  сухим басейном, посібниками- стимуляторами, що впливають на всі органи чуттів дитини, нетрадиційним фізкультурним обладнанням, картинами для проведення сеансів кольоротерапії.

Педагогічним колективом щороку збільшується діапазон впровадження інноваційних та здоровязберігаючих технології, які є найбільш ефективними для частохворіючих дітей, сприяють зміцненню їх здоровя, зниженню захворюваності. Це такі як:

• Авторська методика М.Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення»;

• Точковий масаж за А.Уманською;

• Авторська програма Л.Лохвицької «Про здоров’я треба знати»;

• Програма Л. Калузької «Дитина в довкіллі» (з основ безпеки життя дошкільнят);

• Ази здорового способу життя (Аюверда);

• Нетрадиційні методи озоровлення (доріжки здоров'я, різні види дихальної гімнастики, масажі);

• Су –джок терапія (кільця, палички, зерна);

• Елементи системи Хатхи – йоги;

• Фітбол – гімнастика;

• Стрейчинг;

• Педагогіка ТРВЗ;

• Досвід Л.Шульги «Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях з малювання»;

• Курс «Логіки світу» І.Стеценко; універсальний дидактичний матеріал: блоки Дьєниша, палички Кюізенера;

• Сендплей (гра з піском);

• Методика М.Зайцева «Технологія раннього навчання читанню»;

• Кріотерапія, піскотерапія, казкотерапія.

В закладі облаштована кімната психологічного розвантаження, організовано постійно діючий консультативний центр.

Для дітей працюють такі гуртки: хореографічний, вивчення англійської мови, образотворчого мистецтва.

photo1photo2photo3photo4photo5photo6