Наш колектив

Kolektuv

Любов до дітей, досвід, знання - ось у чому цінність нашого колективу. Щодня в роботу садочка ми вкладаємо максимум енергії й позитивних емоцій, тому що ми займаємось тією справою в яку щиро віримо!

У ДНЗ працює 54 працівників.

З них:педагогів - 22.

Склад педагогів за освітою:

•  вища фахова-14 педагогів (66%) ,
  •  вища педагогічна-5 педагогів (24%),
  •  середня спеціальна-2 педагоги (10%)

За кваліфікаційним рівнем:  «спеціаліст вищої категорії» - 4педагоги ( 19%),

• «спеціаліст 1 категорії»-9педагогів (43%),
  •  «спеціаліст 2 категорії»-3 педагоги (14%),
  • «спеціаліст»-5 педагогів (24)%

Звання «вихователь- методист»-2 , звання «старший вихователь»-1

медичний персонал- 4, 1-лікар.

Мандзюк Світлана Анатоліївна- завідувач.

Освіта вища спеціальна педагогічна. «Спеціаліст вищої категорії» , закінчила РДГУ  за спеціальністю «Дошкільне виховання: Психологія» та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології,організатора дошкільного виховання,вихователя, практичного психолога у закладах освіти» з відзнакою.  .Стаж педагогічної роботи – 33 роки (станом на 01.09.2014р.).

В ДНЗ № 27 працює з 2007 року.

Бречко Наталія Євгеніївна-вихователь-методист.

Освіта вища спеціальна педагогіча, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», звання- «старший вихователь», стаж педагогічної роботи-32 роки.

NIK 8111

Галич Наталія Миколаївна- практичний психолог.

Освіта вища спеціальна педагогічна, кваліфікаційна категорія –«спеціаліст І категорії», стаж педагогічної роботи- 14 років.

NIK 8087

Мандибура Наталія Миколаївна- музичний керівник.

Освіта вища спеціальна педагогічна, кваліфікаційна категорія –«спеціаліст ІІ категорії», стаж педагогічної роботи- 13 років.

DSC 5601

Колосинська  Марина Петрівна- інструктор з фізичного виховання . Освіта вища спеціальна , кваліфікаційна категорія–«спеціаліст 2категорії», стаж педагогічної роботи 3 роки.

Fizryk

Бондарець Оксана Володимирівна - завгосп.

NIK 8113

Гудзь Наталія Сергіївна-діловод.

NIK 8105

Медичний персонал:

Босюк Алла Олексіївна- сестра старша медична, кваліфікаційна категорія-«спеціаліст вищої категорії»,стаж медичної роботи- 24 роки.

NIK 8093

Ґудзь Ольга Валеріївна- медична сестра, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», стаж медичної роботи-

medsestra

Олексійчук  Валентина Володимирівна- сестра  медична, кваліфікаційна категорія-«спеціаліст вищої категорії»,стаж медичної роботи- 14 років.

NIK 8103

Яковець Наталія Петрівна- сестра медична, кваліфікаційна категорія-«спеціаліст вищої категорії»,стаж медичної роботи- 15 років.

NIK 8100

Працівники харчоблоку:

Сидорчук світлана Матвіївна-кухар

Фіяло Надія Миколаївна-кухар

Швед Валентина Віталіївна-кухар

Пащук Валентина Андріївна-комірник

Левишина Віра Миколаївна- підсобний робітник.

NIK 8123

Працівники пральні:

Петльована Валентина Олександрівна- машиніст з прання білизни

Велесь Валентина Володимирівна-машиніст з прання білизни

Камінник Наталія Миколаївна- кастеляна.

NIK 8119